Обладнання
Новинка
Відгуки
Останні статті
Еволюція технології термометрів: від простих до сучасних приладів
Вимірювання температури є важливим і поширеним аспектом у нашому повсякденному житті. З плином часу технологія термометрії зазнала значного розвитку, від простих і не надто точних інструментів до суча..
24
Kingston: історія, технології та переважання на ринку
Kingston Technology Corporation, заснована 1987 року в Каліфорнії, США, є світовим лідером у виробництві комп'ютерних компонентів. Компанія спеціалізується на оперативній пам'яті (RAM), USB-накопичу..
36
Цифровий мультиметр ZOTEK ZT102 та його основні переваги
Мультиметр - незамінний інструмент, який може знадобитися в найрізноманітніших ситуаціях, починаючи від домашніх ремонтів і закінчуючи виконанням професійних ремонтів. Наявність мультиметра дозволя..
48
Як визначити об'єм оперативної пам'яті на ноутбуці
Оперативна пам'ять –  забезпечує миттєвий доступ до даних, необхідних для поточних операцій, що дає змогу комп'ютеру ефективно виконувати завдання без постійного звернення до повільніших видів..
56
Матриці
Хіти продажів

Запчастини та комплектуючі для ноутбуків

Компанія DFI більше 10-ти років працює на ринку торгівлі в IT. Ми завжди намагаємося дотримуватися грамотної цінової політики та індивідуального підходу до кожного клієнта, ніж добре зарекомендували себе на цьому ринку. На нашому складі в Одесі завжди доступний дуже великий асортимент товару, що дозволяє Вам отримати замовлення безпосередньо в день його оформлення. Асортимент нашої продукції постійно розширюється. Ми завжди раді кваліфіковано допомогти кожному клієнту у виборі запчастин при виникненні будь-яких питань.
В наявності завжди є великий вибір запчастин і деталей до ноутбуків, що дозволить Вам зберегти час при пошуку тієї чи іншої деталі. Досить часті поставки комплектуючих дозволяють нам підтримувати асортимент продукції на належному рівні.
Для наших клієнтів ми завжди готові запропонувати цікаві умови в ціновій політиці, доставці і обслуговуванні. Наша компанія здійснює доставку в будь-яку точку України кур'єрськими службами, що дозволить Вам протягом доби отримати замовлення без затримок.
Наша основна задача - допомогти Вам у виборі потрібного товару, забезпечити Вам зручну і швидку роботу за прийнятною ціною.
Працюючи з нами, Ви отримуєте гнучку цінову політику, високий рівень обслуговування і якісний сервіс.