Обладнання
Новинка
Відгуки
Останні статті
Інвертори напруги: основні принципи роботи
Наш комфорт напряму залежить від наявності електроенергії. Вона живить наші побутові прилади, техніку, гаджети тощо. Без неї функціонування багатьох аспектів життєдіяльності людства вже видається н..
78
Промислові генератори
В умовах, коли кожна хвилина без електроенергії може призвести до серйозних фінансових втрат, правильний вибір генератора стає життєво важливим рішенням.https://dfi.ua/ua/oborudovaniye/generato..
34
Ноутбуки із сенсорними екранами
Ноутбуки з сенсорними екранами надають зручність і функціональність для користувачів різних сфер життя, таких як художники, дизайнери, подорожні, студенти та інші.  Типи сенсорних екранів ноутб..
57
Причини виходу з експлуатації SSD
SSD (твердотільний накопичувач) - це тип жорсткого диска, який використовує флеш-пам'ять для зберігання даних замість магнітних дисків, які використовуються в традиційних HDD (жорстких дисках). Осно..
166
Матриці
Хіти продажів

Запчастини та комплектуючі для ноутбуків

Компанія DFI більше 10-ти років працює на ринку торгівлі в IT. Ми завжди намагаємося дотримуватися грамотної цінової політики та індивідуального підходу до кожного клієнта, ніж добре зарекомендували себе на цьому ринку. На нашому складі в Одесі завжди доступний дуже великий асортимент товару, що дозволяє Вам отримати замовлення безпосередньо в день його оформлення. Асортимент нашої продукції постійно розширюється. Ми завжди раді кваліфіковано допомогти кожному клієнту у виборі запчастин при виникненні будь-яких питань.
В наявності завжди є великий вибір запчастин і деталей до ноутбуків, що дозволить Вам зберегти час при пошуку тієї чи іншої деталі. Досить часті поставки комплектуючих дозволяють нам підтримувати асортимент продукції на належному рівні.
Для наших клієнтів ми завжди готові запропонувати цікаві умови в ціновій політиці, доставці і обслуговуванні. Наша компанія здійснює доставку в будь-яку точку України кур'єрськими службами, що дозволить Вам протягом доби отримати замовлення без затримок.
Наша основна задача - допомогти Вам у виборі потрібного товару, забезпечити Вам зручну і швидку роботу за прийнятною ціною.
Працюючи з нами, Ви отримуєте гнучку цінову політику, високий рівень обслуговування і якісний сервіс.